412503097.jpg
Denizli Konağı


DENİZLİ KONAĞI

   Denizli’nin tarihine bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise siz değerli hemşehrilerimizi Denizli Konağı’na bekliyoruz. Geçmişin izlerini üzerinde taşıyan, tarih kokan, dinlendirici bu nezih tesisimiz 2 farklı konaktan oluşmaktadır. Denizli’mize ve Osmanlı Mutfağına özgü yemekleri ve tatlıları bulabileceğiniz eşsiz bir mekan. Ayrıca yine şehrimizi yansıtan yöresel ürünlerin tanıtım ve satışının yapıldığı bir butik mağazamız da mevcut.

   Gelin siz değerli hemşehrilerimizle birlikte tarihimiz küllerinden yeniden doğsun.

   Denizli konağı bahçe içerisinde bir tarafı restoran olarak, diğeri de kafeterya olarak kullanılan 2 konaktan oluşmaktadır.

OSMAN BEY KONAĞI

   60 kişilik oturma kapasitesine sahip, odalar şeklinde küçük nişan toplantı, evlilik yıldönümü, bayi yemekleri gibi organizasyonların en güzel şekilde yapılabildiği konağımızdır.

KONYALIOĞLU KONAĞI(MAVİ EV)

   Konağımız odalar halinde olup içerisinde tarihi yansıtan minderli oturma alanları olan, atalarımızın eski oturdukları evler gibi küçük sinilerle döşenmiş, kafeterya olarak hizmet vermektedir. Bayan günlerinin yapılabileceği, toplantı ve doğum günleri organizasyonları için nezih bir ortamdır.

Beltaş A.Ş. Denizli Büyükşehir Belediyesi  iştirakidir.